Firma Profili

BUĞRA ÇELİK ÇATI; Konya'da Çelik konstrüksiyon yapı ve demir doğrama ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız; 30 yılı aşan hizmet sürecince tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok çelik konstrüksiyon yapının altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Ürün ve Hizmet Halkamızın İçinde;

Çelik konstrüksiyon çatı, modern ahır yapımı, ferforje kapı, ferforje duvar korkuluğu, ferforje pencere korkuluğu, yangın merdiveni, kamelya ve pergole, sundurma ile diğer demir doğrama ürünler yer almaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, söz verdiğimiz tarihte işe başlamak ve söz verdiğimiz tarihte işi teslim etmektektir.

Misyon;

Çelik Konstrüksiyon ve demir doğrama sektöründe müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

çelik çatı, yangın merdiveni, demir doğrama, demir kapı, demir kamelya, ferforje kapı, ferforje balkon korkuluğu


ARA

WHATSAPP